O CO CHODZI?

collage

Wcale nie musisz z wypiekami na twarzy zjadać dziesięciu hamburgerów dziennie, żeby być kobietą bez diety! Kobiety bez diety to tak naprawdę dziewczyny, które nie boją się być sobą, pokazywać środkowego palca ideałom „piękna”, wyrażać swojej opinii o istotnych dla nich sprawach… Jednym słowem: wymiatają!

W czasach, kiedy cenione jesteśmy za niskie poczucie własnej wartości i ślepe dążenie do ideałów kreowanych przez media, bycie sobą i odważne wyrażanie siebie jest prawdziwym buntem. I tutaj właśnie się buntujemy! Pokazujemy, że czujemy się dobrze we własnej skórze, nie nosząc rozmiaru xs, że nie zgadzamy się z tym, co narzuca społeczeństwo, że potrafimy robić piękne rzeczy i projekty z ważnymi przekazami, że jesteśmy kreatywne i nie boimy się tej kreatywności wykorzystywać. Czasami jesteśmy roztrzepane, a czasami zupełnie poważne. Czasami płaczemy ze śmiechu, a czasami z autentycznego smutku. Jesteśmy tutaj po prostu sobą: cudownymi dziewczynami!

Wiemy, że laski muszą trzymać się razem, dlatego oprócz bloga, funkcjonuje też instagram @kobietybezdiety, gdzie nawzajem się inspirujemy i dyskutujemy.

Jeżeli masz coś do powiedzenia, albo robisz jakieś cudowne rzeczy, którymi chciałabyś się podzielić na blogu, pisz do mnie śmiało na mejla zuza.klatt@gmail.com! Nie wymagam żadnego doświadczenia w pisaniu, czy grafice, wystarczy pasja i kreatywność!

buziaki i miłego czytania

xxx

„redaktor naczelna” Zuza

//obrazki  i nagłówek by Zuza @fwnn

Reklamy