życiowe rady od Sióstr Ohydek

ohydki1

Cześć! Dzisiaj mam dla was wywiad z najbardziej cool siostrami polskiego internetu – Tamarką i Sonją z bloga Siostry Ohydki

 

 

xx

 

 

Skąd czerpiecie kreatywność? Co was inspiruje? 

Wydaje nam się, że kreatywność płynie w naszej krwi *hehe*. Jesteśmy takie odkąd pamiętamy. A inspirują nas głównie ładne obrazki w internecie i zagranicznych gazetach.

 

 

A macie jakieś swoje girl crushe?

Największymi crushami są dla nas nasze przyjaciółki ❤️ Oprócz nic, to takimi naszymi największymi miłościami są np. Natalia Kills i Audrey Kitching. Chociaż dużo dziewczyn nam się podoba, aż cieżko zliczyć!

 

 

Dlaczego siostry ohydki? Czy to nie tak, że przez taką nazwę pokazujecie środkowy palec w stronę wszystkiego, co „piękne” i idealne? 

Tak, to właśnie tak, hehe!

Nazwałyśmy się tak, żeby nikt się do nas nigdy nie przyczepił, kiedy spotka nas na ulicy nieumalowane, albo, co gorsza, umalowane, ale 40 razy brzydsze niż w internecie, bo wiadomo, że internet kłamie ;p.

 

 

ohydki2

 

 

Jak znalazłyście wasz własny styl? I czy macie jakieś rady dla dziewczyn, które chciałyby bardziej eksperymentować z ciuchami i mejkapem, ale nie mają odwagi?

Nasz styl sam nas znalazł, nie mamy pojęcia skąd się w ogóle wziął, ewoluował przez wiele lat, aż stał się ohydkowy.

Uważamy, że nikt nie powinien się bać eksperymentować i wyróżniać, bo potem będzie tylko żałował, że nigdy nie spróbował. A wszelkie oceny i hejty są niewarte uwagi, zwłaszcza, że jeżeli coś nie podoba się większości, to mamy pewność, że jest oryginalne!

Najlepszym komplementem jest krytyka od kogoś, kto nie ma gustu 😉

 

 

Jakie są wasze ulubione sklepy?

H&M, Monki, Zara i inne tego typu, ale ogólnie to  kupujemy prawie wszystko na wyprzedazy! 😀 Lubimy miec dużo, za małą cenę, nie obchodzi nas za bardzo jakość, ani nic takiego, to nasze motto!

 

 

Jak pozostajecie sobą i nikogo nie udajecie na blogu i w social mediach?

Takie już jesteśmy – stare i doświadczone w internecie. Poza tym mamy ogromny dystans do siebie i wszystko nam jedno, czy ktoś pomyśli, że jesteśmy głupie albo jeszcze inne, bo znamy swoją wartość.

 

 

o3

 

 

Macie oryginalny styl, który na pewnie nie podoba się wszystkim (bo wiadomo jacy niektórzy są…) Jak radzicie sobie z negatywnymi komentarzami? Czy w ogóle przejmujecie się opinią innych, czy po prostu robicie co chcecie?

Dokładnie tak, robimy co chcemy i szczerze mówiąc, zbieramy bardzo mało hejtu. Zakładając bloga myślałyśmy, że będzie inaczej, ale niestety dostajemy same komplementy hehe ;p.

 

 

Czy prowadzenie bloga wpłynęło jakoś na waszą pewność siebie?

Musimy przyznać, że są rzeczy, które w sobie lubimy i nie lubimy, jednakże blog w ogóle nie wpłynął pozytywnie ani negatywnie na żadną z nich. Jest on po prostu dodatkiem do naszego życia :).

 

 

I na koniec koniecznie zdradzie receptę na bycie cool!

Nie wyglądać jak gimbaza, Kylie Jenner, czy Maffashion. Nikogo nie kopiować, tylko się inspirować! Nie być przeciętniakiem i nie bać się różowego, ani tym bardziej innych kolorów! No i najważniejsze – mieć dystans!!! Naprawdę, w internecie kompletnie nie ma o co się spinać (w realu można, ale tylko na ważne tematy ;*).

 

 

x

 

 

wywiad by Zuza @kobietybezdiety

odpowiedzi i zdjęcia by Siostry Ohydki @siostryohydki

Reklamy